فلش کارت 504 واژه ویژه مهندسی برق

محصول جدید

این مجموعه شامل 504 گروه لغت برتر و پرتکرار از کنکورهای کارشناسی ارشد مهندسی برق، با ویژگی سیستم اولویت بندی مطالعه لغات برای اولین بار در مراجع زبان انگلیسی می باشد.

18,000 تومان

ویژگی های منحصر به فرد مجموعه فلش کارت 504 برق:
1) براساس تجربه چندین ساله ی تدریس زبان تخصصی مهندسی برق،آن چه به عنوان رمز موفقیت دانشجویان در پاسخ گویی به سؤالات این درس مطرح است، دانش لغات دانشجویان می باشد که در این بین مهمترین لغات، آن هایی هستند که در آزمون های سراسری سال های گذشته بارها تکرار شده اند.
2) لازم به ذکر است که یک روش کاملاً منحصربه فرد برای این مجموعه به کار گرفته شده است. در این روش سعی شده تمام گروه لغت های مهمی که در آزمون های سراسری زبان تخصصی برق سال های گذشته استفاده شده، انتخاب گردند. در واقع گروه لغت، کلماتی هم خانواده هستند که تمام یا بخشی از لغات آن در آزمون سراسری وجود داشته است. به عنوان مثال؛ اگر به کارت دوم در این مجموعه (صفحه دوم) مراجعه گردد؛ با کلمه Sensitivity به عنوان "لغت اصلی" و کلمات Sense، Sensor و Sensitive به عنوان کلمات "هم خانواده" روبرو می شوید. همچنین در همین کارت جدولی به شکل زیر دیده می شود.
ضریب سختی : 2
تعداد سال : 15
تعداد تکرار: 70
در این جدول "تعداد کل تکرارها"ی این گروه لغت (از سال 78 تا 94، به مدت 16 سال) در خانه اول آمده، همان گونه که مشاهده می شود 70 بار لغات کارت دوم تکرار شده اند. در خانه ی دوم "تعداد سال" بیانگر تعداد سال هایی است که این گروه لغت در این بازه 16 ساله در زبان تخصصی برق آزمون سراسری آمده است. همان طور که مشخص است برای کارت شماره ی دوم، 15 سال از 16 سال این کلمه تکرار شده است. خانه ی سوم هم نشانگر "درجه سختی" این گروه لغت است که در این جا برای آن 2 درنظر گرفته شده است.(درجه 4 سخت ترین و درجه 1 آسان ترین درجه محسوب می شود.) در تمام 504 کارت این مجموعه این جدول آورده شده است.
3) یک سیستم اولویت بندی دقیق برای این مجموعه تدوین شده است. به این ترتیب که به تمام لغات مورد تحقیق طبق فرمولی فکر شده و براساس سه معیار "تعداد سال های حضور"، "تعداد کل تکرار" و "درجه سختی" امتیاز داده شده است و این لغات از نظر "اولویت برای مطالعه" رتبه بندی شده اند. 504 گروه لغت بر پایه این رتبه بندی و از میان تعداد زیادی گروه لغت مورد تحقیق انتخاب شده اند که در واقع مهم ترین گروه لغات برای یادگیری دانشجویان به شمار می آیند و این 504 لغت به ترتیب امتیاز اکتسابی شان در این مجموعه قرار گرفته اند. بنابراین در صفحه اول گروه لغتی آمده که اولویت خواندنش از تمام لغات دیگر بالاتر است. به عبارتی ضروری ترین لغات برای یادگیری هستند. در صفحه دوم، لغتی آمده است که امتیازش در رتبه دوم قرار دارد و بعد از کارت اول مهمترین لغت برای مطالعه است و این روند تا صفحه 504 که شامل لغتی است که در اولویت آخر برای مطالعه و یادگیری است، ادامه دارد. پس اگر شما در حال مطالعه کارت 112 باشید که مخصوص به گروه لغت Manipulate است صد و یازده گروه لغت پراهمیت تر از آن وجود دارد که بهتر است به آن ها پیش از رسیدن به این کارت مسلط شده باشید، از این رو توصیه می شود که کارت ها به ترتیب خوانده شوند، چون این لغات مهم ترین لغات در رشته مهندسی برق می باشند. این سیستم رتبه بندی قدرت انتخاب فوق العاده ای به دانشجو می دهد تا تصمیم بگیرد با توجه به سطح زبان و زمانش بر چه تعداد لغت مسلط شود. با این حال اکیداً توصیه می شود تمام گروه لغات این مجموعه به دقت خوانده شوند. معمولاً یکی از نقاط ضعف اکثر دانشجویان "درس زبان انگلیسی" است و یکی از اساسی ترین دلایل این ضعف "نبود منبع مناسب" است. منبع مناسبی که بتواند هم با توجه به سطح زبان دانشجو و هم زمان به او کمک کند. با این توصیفات معتقدیم که منبع حاضر پاسخ گوی این دو مشکل می باشد و با توجه به ویژگی های منحصر به فردش از جمله اولویت بندی لغات، توضیحات جامع و روان و نمونه مثال های فراوانش می تواند به تمامی دانشجویان کمک کند و امیدواریم که با مطالعه این مجموعه، درس زبان از یک نقطه ضعف به یک نقطه قوت مبدل شده و نقش به سزایی در موفقیت دانشجویان پیدا کند.
4) این مجموعه تنها شامل لغات و معانی آن نیست. با نگاه دقیق به آزمون های زبان عمومی و تخصصی و تحلیل آن ها سعی شده است در قسمت توضیحات فلش کارت ها نکات بدیع و پرکاربرد بسیاری مطرح شود و به جرأت می توان گفت نمونه ی این توضیحات پیش از این وجود نداشته است و به علت هم پوشانی موجود در زبان تخصصی و عمومی، علاوه بر زبان تخصصی به تقویت زبان عمومی هم می تواند کمک کند. در متن مجموعه، لغاتی با علامت * مشخص شده اند، که نشان می دهد بیشتر در مهندسی برق کاربرد دارند. اما مابقی لغات هم به طور اخص در مهندسی برق و هم در متون دیگر زبان می توانند کمک کنند.
5) تمامی مثال ها از سؤالات آزمون های سراسری سال های گذشته ی زبان تخصصی برق انتخاب شده اند و شامل سؤالات آزمون سراسری 94 نیز می باشند. سعی بر آن بوده تا بیشتر مثال ها از کنکورهای سال های جدیدتر و مخصوصاً از سال 90 به بعد انتخاب شوند.

زبان فارسی
نویسنده/نویسندگان بابک یزدی
مترجم احد كاظمي(عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران)
ناشر مدرسان شریف
سال انتشار 1394
نوبت چاپ اول

نوشتن دیدگاه

فلش کارت 504 واژه ویژه مهندسی برق

فلش کارت 504 واژه ویژه مهندسی برق

این مجموعه شامل 504 گروه لغت برتر و پرتکرار از کنکورهای کارشناسی ارشد مهندسی برق، با ویژگی سیستم اولویت بندی مطالعه لغات برای اولین بار در مراجع زبان انگلیسی می باشد.

محصولات مرتبط

در اين كتاب تمام مطالب درسي مورد نياز داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد از بهترين منابع انگليسي از برترين انتشارات دنيا و منابع فارسي موجود، گنجانده شده است.

12,000 تومان
مشاهده سریع

این كتاب شامل خلاصه درس،نكات كليدي،تست‌های آزمون كارشناسي ارشد براي داوطلبان مهندسي مكانيك، مهندسي شيمي، پليمر، بيوتكنولوژي و نانو مواد تأليف شده است.

30,000 تومان
مشاهده سریع

در این کتاب توضیح تمام مطالب و مفاهيم درسي به همراه مثال و تست قرارداده شده است و در پايان هر فصل تستهاي كنكور سراسري و آزاد با پاسخ تشریحی و آزمون خودسنجی قرار دارد.

25,000 تومان
مشاهده سریع

اين كتاب با مرور عميق در مورد ماشين‌ كنترل‌عددي و برنامه‌نويسي آنها در حجمي كم تدوين شده و راهنماي مفيدي براي داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد ساخت و توليد خواهد بود.

9,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب هم درحکم کتاب کنکور است و هم یک مرجع مناسب درسی که از شش فصل و چهار ضمیمه تشکیل شده و کلیه مفاهیم در آن با بیانی شیوا آموزش داده شده است.

18,500 تومان
مشاهده سریع

كتاب حاضر شامل سؤالات و پاسخهاي تشريحي آزمونهاي سراسری سالهای گذشته مي‌باشد. این کتاب کمک می کند دانشجو در مدت زمان کوتاهی آموخته‌هاي قبلي خود را مرور نمايد.

26,000 تومان
مشاهده سریع

كتاب حاضر شامل سؤالات و پاسخهاي تشريحي آزمونهاي سراسری سالهای گذشته مي‌باشد. این کتاب کمک می کند دانشجو در مدت زمان کوتاهی آموخته‌هاي قبلي خود را مرور نمايد.

30,000 تومان
مشاهده سریع

از ویژگی های این کتاب، تناسب حجم مطالب و مثال‌های آن با مراجع زبان اصلی موجود در بازار می باشد و مباحث آن کاملاً مطابق با سرفصل‌های مصوب آموزش عالی بوده است.

26,000 تومان
مشاهده سریع

کتاب حاضر به گونه ای به رشته تحریر درآمده است که متن درس با زبانی ساده، روان و خلاصه باشد و خوانندگان در هرسطحی که هستند، بتوانند با تسلط کامل به آن مبحث دست یابند.

12,500 تومان
مشاهده سریع

مفاهیم کتاب با بیانی ساده و روان نگارش شده و هر مبحث آن با ارائه مثال ها، نکات موردنیاز و تست های آزمون های سراسری و آزاد به همراه پاسخ تشریحی تکمیل گردیده است.

38,000 تومان
مشاهده سریع

در هر درس تخصصي ارائه شده در این مجموعه سعي شده است پركاربردترين متون تخصصي به همراه ترجمه سليس و روان، واژگان كاربردي به همراه مترادف آن، آورده شود.

35,000 تومان
مشاهده سریع

در این کتاب، تمامی مباحثی آناليز عددي كه مورد توجه طراحان سؤالات كنكور كارشناسي ارشد قرار گرفته، به همراه مثالهاي متنوع براي تفهيم بيشتر مطالب گرد‌آوري شده است.

24,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب حاصل بررسي و پژوهش در منابع مختلف و تدوين مطالب تدريس شده می باشد كه در قالب مثال‌هاي تشريحي و تستي براي دانش‌پژوهان ارائه گرديده است.

18,000 تومان
مشاهده سریع

كتاب حاضر در نه فصل نگارش شده است، مفاهيم بيان شده در هر فصل با بياني ساده و روان نگارش شده، هم‌‌چنين هر مبحث با ارايه مثال‌ها و نكات موردنياز تكميل گرديده است.

28,000 تومان
مشاهده سریع

كتاب كامپايلر در فصل های ساختار كامپايلرها، تحليل لغوي، تحليل نحوي، تحليل معنايي و تحليل نوع، توليد كد میانی، بهينه‌سازي كد و توليد كد نهايي به رشته‌ي تحرير درآورده شده است.

21,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب حاصل بررسی و پژوهش در منابع مختلف سیستم عامل و تدوین مطالب تدریس شده توسط مولف می باشد و در قالب مثال های تشریحی و تستی برای داوطلبان ارائه شده است.

34,000 تومان
مشاهده سریع

در این کتاب درکنار تفهیم مفاهیم، نکات تستی و کلیه تست های کنکور سراسری و آزاد با پاسخنامه تشریحی نیز آورده شده است تا دانشجویان را از مراجعه به کتب دیگر بی نیاز سازد.

32,000 تومان
مشاهده سریع

در نگارش کتاب از منابع علمي معتبر و بروز بهره گرفته شده و نگارنده با هدف آشناسازي با نمونه سؤالات مهم دهه‌های اخير، در جهت كاربردي كردن این مجموعه سعي وافر داشته است.

22,000 تومان
مشاهده سریع

مطالب این کتاب حاصل سالها مطالعه، تحقيق و تدريس مولف آن دراين درس است و شامل مثال های تشريحي، تست‌هاي تأليفي و سؤالات كنكورهای سراسري و آزاد می باشد.

21,000 تومان
مشاهده سریع

اين كتاب شامل تمام منابع آزمو‌ن‌ سراسري و آزاد درس اصول و مباني مديريت رشته مهندسي فناوري اطلاعات در 3 قسمت تئوری مدیریت، رفتار سازمانی ومنابع انسانی است.

18,500 تومان
مشاهده سریع

این مجموعه، کتابی است که نه تنها خواننده را برای آزمون کارشناسی ارشد کاملاً آماده می کند، بلکه دید وسیع و نسبتاً جامعی در خصوص علم شبکه های کامپیوتری در او ایجاد می نماید.

30,000 تومان
مشاهده سریع

در این کتاب شیوه مناسب وکامل ارائه مطالب باعث می شود داوطلب مفاهیم مهندسی نرم افزار را به راحتی یاد بگیرد و از کامل بودن مطالعه خود حصول اطمینان کند.

25,000 تومان
مشاهده سریع

كتاب حاضر شامل سؤالات و پاسخهاي تشريحي آزمونهاي سراسری سالهای گذشته مي‌باشد. این کتاب کمک می کند دانشجو در مدت زمان کوتاهی آموخته‌هاي قبلي خود را مرور نمايد.

31,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب به عنوان يك مرجع کامل براي دانشجويان دوره كارشناسي، داوطلبان كنكور كارشناسي ارشد و دكترا و نيز اساتید و مهندسین عمران، به رشته تحریر درآورده شده است.

29,500 تومان
مشاهده سریع

در هر فصل کتاب سعی شده به یکی از موضوعات مهم رشته مهندسی عمران پرداخته شود و تمام لغات و مثالها مرتبط با این رشته باشد تا به اعتلای دانش تخصصی دانشجویان بیافزاید.

22,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب جهت داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد مهندسي عمران بوده، که هرفصل آن شامل خلاصه درس با نكات كليدي ،آزمون هاي سراسري وآزاد و تستهای تالیفی میباشد.

25,000 تومان
مشاهده سریع

در این مجموعه تمامي نكات لازم، جداول و منحني‌ها بيان گرديده است به طوري كه داوطلب تنها با مطالعه اين كتاب نياز به هيچ منبع ديگري براي اين درس نخواهد داشت.

23,500 تومان
مشاهده سریع

در این کتاب سعي شده ازمطالب اضافي پرهيز و نتايج بصورت فرمول و رابطه هيدروليكي در كاربرد مهندسي آب،‌ حل مسايل هيدروليكي و يافتن گزينه‌ درست درتست‌زني استفاده شود.

18,000 تومان
مشاهده سریع

این مجموعه براساس تجربيات مؤلفان (شامل تدريس چندين ساله و تأليف) براي درس سازه‌هاي فولادي و سازه‌هاي بتني ويژه داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد تأليف گرديده است.

35,000 تومان
مشاهده سریع

كتاب حاضر شامل سؤالات و پاسخهاي تشريحي آزمونهاي سراسری سالهای گذشته مي‌باشد. این کتاب کمک می کند دانشجو در مدت زمان کوتاهی آموخته‌هاي قبلي خود را مرور نمايد.

39,500 تومان
مشاهده سریع

بالا