راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری

محصول جدید

کتاب «راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری»، نخستین کتاب با موضوع تخصصی مصاحبه‌های آزمون دکتری، از سوی انتشارات پویش چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

موجود در انبار

20,000 تومان بدون مالیات

این کتاب مطابق با آخرین تغییرات آزمون دکتری 96 دانشگاه سراسری و آزاد نگارش یافته است.

این کتاب که نوشته دکتر محمدی فارسانی و همکاران ایشان می‌‌باشد، حاصل چندین سال تجربه مؤلفان در تدریس و مشاوره به داوطلبان دکتری و برگزاری کارگاه‌‌های مختلف مصاحبه دکتری در نقاط مختلف کشور است.

کتاب راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری به طور جامع به مصاحبه دانشگاه‌‌های وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی پرداخته و برای داوطلبان آزمون‌‌های دکتری سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی و نیز متقاضیان دکتری بدون آزمون استعداد درخشان قابل استفاده است.

مطالب کتاب به گونه‌‌ای است که تمام مسائلی که داوطلبان ورود به مقطع دکتری می‌‌بایست پیش از برگزاری مصاحبه‌‌ها فرا گیرند و در آنها تبحر پیدا کنند و همچنین نکاتی که باید در جلسه مصاحبه رعایت کنند و حتی اقدامات لازم بعد از جلسه مصاحبه را در بر گرفته است. این مسائل از توضیحات کلی در خصوص نگارش مقاله و نوع امتیازدهی به مقالات مختلف در مصاحبه و نیز معرفی آزمون‌‌های مختلف زبان و نحوه کسب امتیاز در آنها تا ریزترین مسائل مورد توجه در روز مصاحبه را شامل می‌‌شود و باعث شده با وجود فاصله زمانی تا برگزاری مصاحبه‌‌ها، مطالعه آن برای داوطلبان مؤثر و مفید باشد.

زبانفارسی
نویسنده/نویسندگانفریبرز محمدی، داود مؤمنی
ناشرپویشگر
سال انتشار1396
نوبت چاپچهارم
سایز (قطع یا اندازه)وزیری
تعداد صفحات192 صفحه
شابک978-964-6048-23-2

نوشتن دیدگاه

راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری

راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری

کتاب «راهکارهای موفقیت در مصاحبه دکتری»، نخستین کتاب با موضوع تخصصی مصاحبه‌های آزمون دکتری، از سوی انتشارات پویش چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

پس از ذخیره شخصی سازی محصول، فراموش نکنید آن را به سبد خرید اضافه نمایید.

loader

* فیلدهای اجباری

محصولات مرتبط

بسته «آموزش مقاله‌نویسی به روش گام به گام» شامل 4 دی وی دی جهت آموزش غیرحضوری مقاله‌نویسی است که مراحل مختلف نگارش و تدوین مقاله تا ارسال به مجلات مناسب جهت اخذ پذیرش را در برگرفته و با تدریس داور، سردبیر مجله و برگزارکننده بیش از ۱۰۰ کارگاه مقاله‌نویسی، دکتر مهدی باغبان تهیه شده است.

65,000 تومان
مشاهده سریع

بسته آموزشی الکترونیکی مقاله‌نویسی، با عنوان مرجع کامل مقاله‌نویسی به همت فرشید گل‌زاده کرمانی تهیه شده است. این بسته آموزشی شامل ۵ دی وی دی، مشتمل بر ۷۶ کلیپ آموزشی و ۲۰ ساعت آموزش مولتی‌مدیا است.

69,000 تومان
مشاهده سریع

شامل اصول اساسی مقاله نویسی ، خطاهای اساسی در مقاله نویسی و اصلاح خطاهامورد استفاده دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته های فنی مهندسی و علوم پایه

15,000 تومان
مشاهده سریع

شامل گنجینه عبارات و جملات کاربردی مقاله نویسی و اصول نگارش مقاله به زبان انگلیسی |در سطح نمایه های ISI و ISC و پایان نامه های |کارشناسی ارشد و دکترا |بر اساس بانک اصطلاحات مقاله نویسی دانشگاه منچستر (ویرایش سال2015)

13,500 تومان
مشاهده سریع

شامل آموزش مقاله نویسی به زبان انگلیسی مورد استفاده دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

13,500 تومان
مشاهده سریع

این کتاب شامل 25 گام اساسی مقاله نویسی به زبان ساده به همراه توضیحات کافی است.

15,000 تومان
مشاهده سریع

بالا