مرجع لغات زبان عمومی ارشد و دکتری

محصول جدید

کتاب مرجع لغات زبان عمومی توسط سعید نیک‌پور (مدرس دوره‎های زبان عمومی کنکور دکتری در دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، علامه طباطبایی، تهران) در قالب 18 فصل و شامل 1600 لغت تألیف شده است.

این محصول در انبار موجود نیست

29,000 تومان

مؤلف با رویکردی هدفمند و با تجربه چندساله در آموزش زبان انگلیسی، لغات پرکاربرد و پرتکرار بیش از 15 منبع اصلی واژگان را به همراه لغات پرتکرار کنکورهای دکتری و ارشد 8 سال گذشته و لغات پرتکرار آزمون‌های بین‌المللی زبان (آیلتس، تافل و ...) گلچین کرده و در قالب یک منبع یکپارچه تألیف نموده است

چینش لغات از ساده به سخت:

در منابع لغت موجود، لغات بر اساس ترتیب حروف الفبا یعنی Z – A و فارغ از توجه به میزان اهمیت و پرتکرار بودن یا نبودن چیده شده‌اند، لذا در همان ابتدای فرآیند مطالعه ممکن است داوطلب با لغات دشوار و کم‌‌کاربردی روبه‌رو شود که به دلیل عدم آمادگی برای یادگیری، وی را از ادامه مطالعه دلسرد کند. این امر در حالی اتفاق می‌افتد که ممکن است بسیاری از لغات کاربردی و پرتکرار بنا بر ترتیب الفبا در انتهای منبع آورده شده باشد و فرد به دلیل زمان محدود و عدم انگیزه کافی موفق به مطالعه آنها نشود.

لذا در کتاب حاضر برای حل تمامی معایب روش‌های پیشین، لغات از سطح ساده به سخت و از پرتکرار به کم‌تکرار از فصل 1 تا 18 چیده شده‌اند.

چینش لغات شبیه به هم در کنار هم:

در فرآیند به‌خاطرسپاری لغات، داوطلبان همواره با مشکلی به نام لغات شبیه به هم روبه‌رو هستند. در کتاب حاضر برای حل این مشکل، لغات شبیه به هم در کنار هم چیده شده‌اند تا فرآیند یادگیری برای داوطلب تسهیل شود. چند مثال را در ذیل مشاهده می‌کنید:

Claim – Acclaim

Bend – Blend

Dedicate – Delegate – Delicate

Delude – Elude

Deplete – Replete

Convoke – Revoke – Provoke

Adopt – Adapt – Adept

چاپ تمام رنگی کتاب:

در فرآیند به‎خاطرسپاری لغات، حافظه تصویری شما نقش بسزایی ایفا می‎کند. از آن‎جایی که ماهیت فرآیند یادگیری لغات، کمی طولانی و یکنواخت است، در این منبع بر اساس اصول علمی روانشناختی تفکیک‌سازی لغت از مترادف و کاربرد آن در جمله با استفاده از 4 رنگ انجام شد تا در هنگام یادگیری، تمام بخش‌های مرتبط به یک لغت به صورت تفکیک‌شده در ذهن نقش بندد و طبیعتاً یادآوری آن را بسیار ساده‌تر کند.

شیوه تأکیدشده برای به‌خاطرسپاری لغات در این کتاب مبتنی بر یادگیری لغات در قالب متن و جمله-مثال‌های کوتاه است که موجب تثبیت هر چه اصولی‌تر و ماندگارتر واژگان در ذهن داوطلب می‌شود.

زبان فارسی
نویسنده/نویسندگان سعید نیک‌پور
ناشر نص
سال انتشار 1397
نوبت چاپ ششم
سایز (قطع یا اندازه) وزیری
تعداد صفحات 358 صفحه
شابک 9789644103629

نوشتن دیدگاه

مرجع لغات زبان عمومی ارشد و دکتری

مرجع لغات زبان عمومی ارشد و دکتری

کتاب مرجع لغات زبان عمومی توسط سعید نیک‌پور (مدرس دوره‎های زبان عمومی کنکور دکتری در دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، علامه طباطبایی، تهران) در قالب 18 فصل و شامل 1600 لغت تألیف شده است.

محصولات مرتبط

این مجموعه حاصل تحقيق مولف در زمينه تصويرسازي ذهني و تجربه وی بر روي ساختن تصاوير ذهني جهت يادگيري سريع و هميشگي لغات زبان انگليسي مي‌باشد.

36,000 تومان
مشاهده سریع

این كتاب به اميد برداشتن گامي هرچند كوچك در جهت ارتقاي سطح آموزشي كشور تهیه شده و شامل مباحث درس زبان انگليسي منطبق بر سرفصل‌هاي مصوب وزارت علوم، تحقيقات و فناوري است.

50,000 تومان
مشاهده سریع

کتاب «زبان عمومی ارشد» نوشته‌ بابک رستمی قراگزلو با 12 سال سابقه تدریس در دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالی کشور است که از سوی انتشارات نصیر منتشر شده است.

38,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب شرح جامع گرامر و نکات مهم و کلیدی در هر مبحث و همچنین سوالات، تست‌ها و مثال‌های فراوان با پاسخ تشریحی ارائه گردیده است.

19,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب شرح جامع لغات، واژگان و درک مطلب و نکات مهم و کلیدی در هر مبحث و همچنین سوالات، تست‌ها و مثال‌های فراوان با پاسخ تشریحی ارائه گردیده است.

19,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب شامل سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت سالهای 77 تا 93با پاسخ کلیدی هست که دروسی نظیر ریاضی، فیزیک هسته ای و عمومی، تشریح، آمار، فیزیک پزشکی و زبان عمومی را شامل می‌شود.

45,000 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت سالهای72 تا93 با پاسخ کلیدیآزمون ارشد شامل دروس: ریاضی عمومی،روشهای آماری،بهداشت عمومی،زیست شناسی،زبان عمومیآزمون دکترا شامل دروس: استنباط آماری ، روشهای آمارزیستی،تحلیل چندمتغیره،تحلیل بقاء، کارآزمایی بالینی

25,000 تومان
مشاهده سریع

شامل لغات برگزیده زبان عمومی و سوالات گرامرو لغات و CLOZE TEST از کتابهای 504 و تافل بارونزو اسنشیال ورد فور تافل و آیلتس و 1100واژه |مورد استفاده کلیه رشته های فنی مهندسی،علوم پایه و علوم انسانی |شامل آزمونهای دانشگاه سراسری و آزاد و پیام نور سالهای 80 تا 88 با پاسخ کلیدی

10,000 تومان
مشاهده سریع

504 واژه ضروری زبان انگلیسی (متن کامل به همراه ترجمه فارسی) به انضمام تمامی واژگان کتاب Essential for TOEFL

21,000 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سالهای 84 تا 96 با پاسخ کلیدی

18,000 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت سالهای 74تا 95با پاسخ

38,000 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت سالهای74 تا94با پاسخ کلیدیآزمون ارشد شامل دروس: کلیات بهداشت، اصول و مبانی سازمان و مدیریت، سازمان مدیریت بهداشت و درمان، مدیریت مالی و اقتصادبهداشت، زبان عمومیآزمون دکترا شامل دروس: تئوریهای مدیریت، برنامه ریزی در نظام بهداشت و درمان، آمارزیستی، سازمان و مدیریت بهداشت و درمان،اقتصاد بهداشت و درمان

38,000 تومان
مشاهده سریع

حاوی لغات زبان عمومی کتابهای 504 واژه و |Essential words for the TOEFLکتاب با بهره گیری از جعبه لایتنرمی باشد. در یک صفحه لغات به زبان انگلیسی و در صفحه بعد ترجمه فارسی |نوشته شده و بین لغات خط چین می باشد که میتوان آنها را برش زد و به صورت فلش کارت استفاده نمود.

16,500 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت سالهای 73 تا 87 با پاسخ کلیدیآزمون ارشد شامل دروس: تشریح عمومی، بافت شناسی، زیست شناسی سلولی، جنین شناسی، زبان عمومی |آزمون دکترا شامل دروس: آناتومی، بافت شناسی، جنین شناسی، تکنیکهای میکروآناتومی، بیولوژی سلولی

20,000 تومان
مشاهده سریع

نکات درسی و تستهای تالیفی مطابق با آزمونهای برگزار شده سالهای گذشته |کارشناسی ارشد شامل بخشهای: دستگاه اعداد، تابع، حد پیوستگی و مجانب، مشتق و کاربردهای مشتق، انتگرال گیری، مختصات قطبی، اعداد مختلط، دنباله و سری

12,000 تومان
مشاهده سریع

قابل استفاده برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ویژه رشته های فنی و مهندسی و علوم پایه

15,000 تومان
مشاهده سریع

شامل بخشهای گرامر، واژگان، درک مطلب و Cloze test همراه با آزمون های دانشگاه سراسری سالهای 86 و 87 و تستهای تالیفی مطابق با آزمون های برگزار شده دانشگاه ها.ویژه آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پایه، انسانی، فنی مهندسی، بهداشت، تربیت مدرس و کشاورزی

14,000 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سالهای 73 تا 93 و دکتری وزارت بهداشت سال82 |با پاسخ کلیدیآزمون ارشد شامل دروس: میکروبیولوژی موادغذایی، شیمی مواد غذایی، تکنولوژی مواد غذایی، کنترل کیفی مواد غذایی، زبان عمومی

28,000 تومان
مشاهده سریع

کتاب جامع تافل لانگمن جامع ترین منبع درسنامه و تست برای داوطلبان آزمون TOLIMO ، MSRT ، MHLE ، EPT و آزمون های زبان دکترا و تافل بین المللی شامل درسنامه بخش های شنیداری –| دستور و گرامر –| درک مطلب و بخش نوشتاری همراه با مجموعه سوالات بخشهای شنیداری و گرامر و درک مطلب همراه با پاسخ تشریحی می باشد.

44,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب شامل دستور |زبان انگلیسی به طور جامع در دوجلد گردآوری گردیده و مورد استفاده دانشجویان کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد و آمادگی امتحانات TOEFL ، IELTS ، MICHIGAN ، TOLIMO ، MCHE گنجانده شده است.

8,500 تومان
مشاهده سریع

کتاب |دستورزبان انگلیسی دردوجلد گردآوری گردیده و مورد استفاده آمادگی آزمونهای کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد و آمادگی برای امتحانات استاندارد TOEFL ، IELTS ،  |ICHIGAN ، TOLIMO ، MCHEمی باشد. در انتهای کتاب آزمونهای سراسری و آزاد سالهای 80 تا 85 با پاسخ تشریحی گنجانده شده است.

6,000 تومان
مشاهده سریع

شامل سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت سالهای 88 تا 93با پاسخ کلیدیآزمون ارشد شامل دروس: تشریح عمومی، بافت شناسی، زیست شناسی سلولی، جنین شناسی، زبان عمومیآزمون دکترا شامل دروس: تشریح(کالبدشناسی)، بافت شناسی، جنین شناسی، تکنیکهای میکروآناتومی، بیولوژی سلولی ومولکولی

9,000 تومان
مشاهده سریع

مرجع بخش شنیداری آزمون های MHLE، Tolimo، MSRT قابل استفاده داوطلبان آزمون تافل بین المللی و تافل دکتری داخل کشور

22,000 تومان
مشاهده سریع

آموزش کامل گرامر با روشی نوین ویژه تمام مقاطع و درجات سنی و تحصیلی

0 تومان
مشاهده سریع

آیلتس کیت IELTS KIT Writing skill دکتر رضا خیرآبادی و محسن قاسمی تنها منبع مهارت نوشتن(writing) آزمون آیلتس با تحلیل قسمتهای مختلف این مهارت به زبان فارسی است.

48,000 تومان
مشاهده سریع

دو كتاب IELTS KIT (READING/WRITING) به عنوان قويترين درسنامه هاي بخش نوشتاري و بخش خواندن/درك مطلب آزمون آيلتس در اختيار شماست.

22,000 تومان
مشاهده سریع

بالا