رمان

رمان 

86 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه

کتاب بار هستی نوشته میلان کوندرا است و یک رمان فلسفی محسوب می شود. این کتاب که در سال ۱۹۶۸ در پراگ در دوره زمانی موسوم به بهار پراگ می‌گذرد و با مفاهیم فلسفی فراوانی سر و کار دارد.

25,000 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

بابا لنگ دراز (Daddy Long Legs)یک رمان نامه نگارانه دنباله دار، اثر جین وبستر، نویسنده آمریکایی است. این رمان اولین بار در سال ۱۹۱۲ منتشر شد. این داستان ماجراهای قهرمانش را، که یک دختر جوان به نام «جودی آبوت» است، در سال های تحصیل در کالج روایت می کند.

21,500 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

ناتور دشت یا ناطورِ دشت (The Catcher in the Rye) نام رمانی اثر نویسنده ­آمریکایی جروم دیوید سالینجر است که نخستین بار در سال ۱۹۵۱ به چاپ رسید. این کتاب یکی از پرفروش ترین کتاب های تاریخ ادبیات جهان و هم چنین از کتاب هایی است که در فهرست ۱۰۰ کتابی که باید پیش از مرگ خواند، آمده است. 

15,000 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

بادبادک باز (The Kite Runner) نخستین اثر منتشرشده خالد حسینی، رمانی به زبان انگلیسی است. این رمان نخستین اثر یک نویسنده افغان به زبان انگلیسی محسوب می شود. خالد حسینی با انتشار این کتاب به موفقیت های چشمگیری نائل شده است. این رمان که در سال ۲۰۰۳ میلادی منتشر شد. در امریکا و اروپا فروش خوبی داشت و به عنوان سومین اثر پرفروش همین سال شناخته شد. این اثر با...

22,500 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

دنیای سوفی (به نروژی Sofies verden) یک رمان فلسفی اثر یوستین گردر نویسنده نروژی است که چاپ اول آن در سال ۱۹۹۱ میلادی در نروژ منتشر شد. این اثر داستانی است که تاریخ فلسفه را به زبان ساده برای نوجوانان تشریح می کند. کتاب در نروژ با اقبال عمومی مواجه می شود و ترجمه انگلیسی در سال انتشار عنوان پرفروش ترین کتاب سال را کسب می کند. تاکنون به حدود شصت زبان ترجمه...

26,000 تومان
مشاهده سریع
2 دیدگاه

کتاب پستچی نوشته چیستا یثربی است. این رمان عاشقانه که از سوی مخاطبان از استقبال خوبی مواجه شده، عشق را با نگاهی روان‌شناختی به نمایش می‌کشاند.

9,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 6 از 86 مورد

بالا