لیست محصولات تولید کننده سوره مهر

در هر صفحه
3 دیدگاه

گلستان یازدهم خاطرات زهرا پناهی‌روا، همسر سردار شهید علی چیت‌سازیان است. این کتاب با زبانی صادقانه به شرح زندگی یک ‌سال و هشت‌ماهه مشترک شهید چیت‌سازیان و همسرشان پرداخته است.

15,000 تومان
مشاهده سریع
2 دیدگاه

وقتی مهتاب گم شد، قبل از آن که شرح زندگی علی خوش لفظ باشد، روایتی عینی از واقعه ا ی تاریخی است که موجب شد سرنوشت خیل وسیعی از مردمان ایران تغییر کند.

19,000 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

رمان «شاه بی شین» اثری است که بر اساس زندگی محمدرضا شاه پهلوی نگاشته شده است. داستان این کتاب از بیماری شاه آغاز می شود و سپس با نگاهی به گذشته از کودکی تا لحظه مرگ محمدرضا پهلوی را روایت می کند آن هم روایت اول شخص، همچنین نوع نگاه شاه به زن، جامعه، دنیا، اطرافیان و حتی روابطش با اشیا و حیوانات در این رمان بخوبی به تصویر کشیده شده اند.

14,900 تومان
مشاهده سریع
3 دیدگاه

سه‌گانه‌ فاضل نظری شامل سه دفتر از اشعار فاضل نظری شاعر نام‌آشنای معاصر است. «آن‌ها»، «گریه‌های امپراتور» و «اقلیت» عنوان این دفترهاست.

40,000 تومان
مشاهده سریع
2 دیدگاه

سفر به گرای ۲۷۰ درجه، رمانی است با موضوع جنگ ایران و عراق. داستان این کتاب پیرامون زندگی دانش‌آموز جوانی است که زندگی عادی و حضور در جبهه را با هم تلفیق نموده است .

11,900 تومان
مشاهده سریع
3 دیدگاه

کتاب «دختر شینا» خاطرات قدم‌خیر محمدی، همسر سردار شهید حاج ستار ابراهیمی است. این کتاب، زندگی یک دختر روستایی ست که در حال‌وهوای روزهای جنگ می‌گذرد و به‌رغم تعلق به ادبیات پایداری و جنگ، اثری است که عین زندگی را با تمام سختی‌ها و خوشی‌هایش، روایت می‌کند.

10,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 6 از 7 مورد

بالا