تافل دکتری استاد خیرآبادی، کتابخانه فرهنگ

محصول جدید

کتاب زبان تافل دکتری در برگیرنده مهم‌ترین مباحث مطرح در آزمون‌های زبان داخل کشور است. در این کتاب ضمن معرفی هر یک از آزمون‌های زبان انگلیسی داخل کشور، نکات مهم گرامری و درک مطلب این آزمون‌ها تشریح شده است. همچنین در خصوص بخش‌های شنیداری و دایره لغات نیز توضیحات لازم ارائه گردیده است.

این محصول در انبار موجود نیست

65,000 تومان

در این کتاب ضمن معرفی هر یک از آزمون‎های زبان انگلیسی داخلی، نکات مهم گرامری و درک مطلب این آزمون‌ها تشریح شده است. همچنین درخصوص بخش‌های شنیداری و دایره لغات نیز توضیحات لازم ارائه گردیده است.

این کتاب تمامی بخش‌های آزمون‌های تولیمو، آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی، آزمون زبان MSRT و MHLE را پوشش می‌دهد و با محوریت کتاب‌های جامعی مانند تافل کیت، به همراه سی دی شنیداری تدوین شده است. در این کتاب استراتژی‌های موفقیت در آزمون‌های درک مطلب تستی به سبک آزمون تافل و نمونه سؤالات درک مطلب نیز آمده است.

 مطالب کتاب در 6 بخش تدوین شده است که هر یک از این فصول به شرح زیر است:

فصل اول: معرفی آزمون‌های زبان انگلیسی پیشرفته داخل

  • معرفی آزمون تولیمو
  • معرفی آزمون MSRT
  • معرفی آزمون استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد (EPT)
  • معرفی آزمون زبان وزارت بهداشت (MHLE)

فصل دوم: دستور زبان (گرامر)

فصل سوم: واژگان (Vocabulary)

که شامل ریشه‌های مهم زبان انگلیسی، پیشوندهای زبان انگلیسی، جدول ریشه لاتین موجود کلمات انگلیسی، واژگان کتاب 504، واژگان کتاب Essential Word for Toefl، گلچین واژه‌های 601 واژه‌ ضروری، گلچین واژه‌های 1100 واژه ضروری و در پایان این بخش نمونه سؤالات واژگان با پاسخنامه وجود دارد.

فصل چهارم: درک مطلب

در این بخش راهکارها و تکنیک‌های موفقیت در آزمون‌های درک مطلب تستی به سبک تافل وجود دارد. همچنین نمونه سؤالات درک مطلب که حاوی ریدینگ‌های کتاب کیت می‌باشد، ارائه شده است.

فصل پنجم: بخش شنیداری (Listening)

این مباحث را دربرمی‌گیرد: برای شروع چه کنیم؟، استفاده از نوارنوشته، نحوه عملکرد در آزمون نمونه تست‌های شنیداری که لازم به توضیح است که در این بخش هم نمونه سؤالات بخش شنیداری از کتاب کیت می‌باشد.

فصل ششم: بخش نوشتاری (Writting)

شامل: مقدمه، مرحله اول: توجه به صورت سؤال، مرحله دوم: گزینش و ارائه ایده، مرحله سوم: نوشتن مقاله، مرحله پایانی: ویرایش مقاله و در پایان این بخش هم 20 نمونه مقاله در سطح تافل ارائه شده است.

این بخش برای آزمون‌هایی مثل تولیمو که دارای بخش نوشتاری هستند، مفید می‌باشد.

و در بخش پایانی کتاب، نمونه آزمون‌های زبان آورده شده است.

زبان فارسی
نویسنده/نویسندگان رضا خیرآبادی
ناشر کتابخانه فرهنگ
سال انتشار 1396
نوبت چاپ دهم
ویرایش چهارم
سایز (قطع یا اندازه) رحلی
تعداد صفحات 664 صفحه
وزن 850 گرم
شابک 9789641555063

نوشتن دیدگاه

تافل دکتری استاد خیرآبادی، کتابخانه فرهنگ

تافل دکتری استاد خیرآبادی، کتابخانه فرهنگ

کتاب زبان تافل دکتری در برگیرنده مهم‌ترین مباحث مطرح در آزمون‌های زبان داخل کشور است. در این کتاب ضمن معرفی هر یک از آزمون‌های زبان انگلیسی داخل کشور، نکات مهم گرامری و درک مطلب این آزمون‌ها تشریح شده است. همچنین در خصوص بخش‌های شنیداری و دایره لغات نیز توضیحات لازم ارائه گردیده است.

محصولات مرتبط

کتاب Toefl Test Preparation Kit که در ایران با نام تافل کیت یا کیت تافل شناخته می‌شود، یکی از منابع اصلی آزمون‌های زبان به‌ویژه تولیمو، MSRT ،EPT و MHLE می‌باشد. این کتاب شامل ترجمه متن کامل هر شش نمونه سؤال A تا F همراه با CD صوتی با پاسخ تشریحی در تمام بخش‌های گرامر و شنیداری و درک مطلب است.

40,000 تومان
مشاهده سریع

کتاب مرجع لغات زبان عمومی توسط سعید نیک‌پور (مدرس دوره‎های زبان عمومی کنکور دکتری در دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، علامه طباطبایی، تهران) در قالب 18 فصل و شامل 1600 لغت تألیف شده است.

29,000 تومان
مشاهده سریع

این مجموعه حاصل تحقيق مولف در زمينه تصويرسازي ذهني و تجربه وی بر روي ساختن تصاوير ذهني جهت يادگيري سريع و هميشگي لغات زبان انگليسي مي‌باشد.

36,000 تومان
مشاهده سریع

در اين مجموعه سعي شده است به هر يك ازسه بخش سوالات تافل دکتری شامل درک مطلب، ساختار و واژگان به طور جامع و کامل به همراه مثال‌های کاملاً تشریحی پرداخته شود.

46,000 تومان
مشاهده سریع

504 واژه ضروری زبان انگلیسی (متن کامل به همراه ترجمه فارسی) به انضمام تمامی واژگان کتاب Essential for TOEFL

21,000 تومان
مشاهده سریع

حاوی لغات زبان عمومی کتابهای 504 واژه و |Essential words for the TOEFLکتاب با بهره گیری از جعبه لایتنرمی باشد. در یک صفحه لغات به زبان انگلیسی و در صفحه بعد ترجمه فارسی |نوشته شده و بین لغات خط چین می باشد که میتوان آنها را برش زد و به صورت فلش کارت استفاده نمود.

16,500 تومان
مشاهده سریع

کتاب جامع تافل لانگمن جامع ترین منبع درسنامه و تست برای داوطلبان آزمون TOLIMO ، MSRT ، MHLE ، EPT و آزمون های زبان دکترا و تافل بین المللی شامل درسنامه بخش های شنیداری –| دستور و گرامر –| درک مطلب و بخش نوشتاری همراه با مجموعه سوالات بخشهای شنیداری و گرامر و درک مطلب همراه با پاسخ تشریحی می باشد.

44,000 تومان
مشاهده سریع

این کتاب شامل دستور |زبان انگلیسی به طور جامع در دوجلد گردآوری گردیده و مورد استفاده دانشجویان کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد و آمادگی امتحانات TOEFL ، IELTS ، MICHIGAN ، TOLIMO ، MCHE گنجانده شده است.

8,500 تومان
مشاهده سریع

کتاب |دستورزبان انگلیسی دردوجلد گردآوری گردیده و مورد استفاده آمادگی آزمونهای کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد و آمادگی برای امتحانات استاندارد TOEFL ، IELTS ،  |ICHIGAN ، TOLIMO ، MCHEمی باشد. در انتهای کتاب آزمونهای سراسری و آزاد سالهای 80 تا 85 با پاسخ تشریحی گنجانده شده است.

6,000 تومان
مشاهده سریع

مرجع بخش شنیداری آزمون های MHLE، Tolimo، MSRT قابل استفاده داوطلبان آزمون تافل بین المللی و تافل دکتری داخل کشور

22,000 تومان
مشاهده سریع

آموزش کامل گرامر با روشی نوین ویژه تمام مقاطع و درجات سنی و تحصیلی

0 تومان
مشاهده سریع

آیلتس کیت IELTS KIT Writing skill دکتر رضا خیرآبادی و محسن قاسمی تنها منبع مهارت نوشتن(writing) آزمون آیلتس با تحلیل قسمتهای مختلف این مهارت به زبان فارسی است.

48,000 تومان
مشاهده سریع

دو كتاب IELTS KIT (READING/WRITING) به عنوان قويترين درسنامه هاي بخش نوشتاري و بخش خواندن/درك مطلب آزمون آيلتس در اختيار شماست.

22,000 تومان
مشاهده سریع

بالا