لیست محصولات تولید کننده ققنوس

در هر صفحه
3 دیدگاه

آرتور شوپنهاور، فیلسوف نامدار آلمانی، در کتاب هنر همیشه بر حق بودن، که اثری منحصر به فرد در مجموعه آثار اوست، رهنمودهایی برای غلبه بر حریف در بحث و مجادله بیان می کند.

8,000 تومان
مشاهده سریع
3 دیدگاه

کتاب ملت عشق در واقع دو رمان است که به زیبایی در کنار هم و در یک کتاب گنجانده شده است، دو رمان که موازی هم جلو می رود. یکی در سال ۲۰۰۸ در آمریکا اتفاق می افتد و دیگری در قرن هفتم در قونیه.

33,000 تومان
مشاهده سریع
3 دیدگاه

عشق در زمان وبا رمانی از نویسنده مشهور گابریل گارسیا مارکز به سال ۱۹۸۵ است. فیلمی نیز بر اساس کتاب در سال ۲۰۰۷ ساخته شده‌است. کتاب عشق سال های وبا در مورد یک عشق قدیمی بین یک دختر و پسر و زنده شدن دوباره آن بین آنها در زمان پیری و پس از مرگ شوهر دختر می باشد .

38,000 تومان
مشاهده سریع
4 دیدگاه

سمفونی مردگان کتابی است که بسیار ستوده شده و از ماندگارترین کتاب های ادبیات ایران است. این کتاب حکایت شوربختی مردمانی است که مرگی مدام را بر دوش می کشند و در جنون ادامه می یابند.

19,000 تومان
مشاهده سریع
3 دیدگاه

سال بلوا یکی از کتاب های مشهور عباس معروفی است. این کتاب حاوی خاطراتی است که در ذهن یک زن به نام نوشافرین مرور می شود. سال بلوا تاریخ و شرایط سیاسی و اجتماعی کشور را در جنگ جهانی دوم و حکومت رضاشاه و همچنین کلیت تاریخ ایران را به زیبایی به تصویر می کشد.

21,000 تومان
مشاهده سریع
3 دیدگاه

رمان دالان بهشت از پرفروش ترین‌ رمان های‌ ایرانی‌ است. داستان‌ زندگی‌ دختری‌ که‌ با‌ تصمیم‌ والدینش‌ ازدواج‌ می کند، اما به دلیل ناپختگی خیلی‌ زود شکست‌ می خورد و در طول سال های بعد به اشتباهاتش پی می برد.

22,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 6 از 8 مورد

بالا