لیست محصولات تولید کننده آموت

در هر صفحه
1 دیدگاه

یک بعلاوه یک اثر دیگری از جوجو مویز نویسنده کتاب های پرفروش «من پیش از تو» و «پس از تو» و «میوه خارجی» است. این کتاب نیز مانند دو کتاب دیگر او به لیست پرفروش های نیویورک تایمز راه یافته و مورد توجه بسیاری از مخاطبان واقع شده است.

38,000 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

کتاب «پیش از آن که بخوابم» درمورد زنی است که در اثر یک سانحه حافظه اش دچار مشکل شده است و هر روز صبح همه اتفاقات رخ داده پیش از خواب را فراموش می کند.

30,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

این کتاب درباره پنج آدم هفتاد سال به بالاست که از نحوه برخورد جامعه با افراد مسن به ستوه آمده اند. بنابراین تصمیم می گیرند که آسایشگاه خود را ترک کنند و به عنوان سارق مشغول به کار شوند.

33,500 تومان
مشاهده سریع
9 دیدگاه

پس از تو (After You) یک رمان عاشقانه نوشته جوجو مویز است. این کتاب نخستین بار در ۲۹سپتامبر ۲۰۱۵در بریتانیا چاپ شد. رمان پس از تو، ادامه ای است بر کتاب رمان پرفروش قبلی نویسنده با عنوان من پیش از تو که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده بود. مویز که سال ها در روزنامه «ایندیپندنت» به عنوان روزنامه نگار فعالیت می کرد، از سال 2002 به نوشتن رمان های عاشقانه پرداخت و از...

37,000 تومان
مشاهده سریع
0 دیدگاه

رمان نحسی ستاره های بخت ما رمانی ترجمه شده به چهل و هفت زبان، با فروش بیش از ده میلیون و هفتصد هزار نسخه در سراسر جهان است و در مطبوعات اروپا به عنوان برترین رمان عاشقانه دهه اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

21,000 تومان
مشاهده سریع
2 دیدگاه

رمان میوه خارجی با محوریت شخصیت زن ها و روایت دو داستان موازی در حال و گذشته، داستان پرکششی را به خواننده عرضه می دارد.

39,000 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 6 از 21 مورد

بالا