لیست محصولات تولید کننده نشر مرکز

در هر صفحه
1 دیدگاه

کوری رمانی از ژوزه ساراماگو (برنده جایزه نوبل 1998) است که نخستین بار در سال ۱۹۹۵ منتشر شد و يکي از برترين رمان هاي جهان است.

24,900 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

کتاب چراغ ها را من خاموش می کنم اثر زویا پیرزاد یکی از معروف ترین کتاب های دهه هشتاد است. این رمان از هنگام انتشار تاکنون بسیار مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است، به گونه ای که تاکنون به چاپ هفتادم رسیده است. بیشتر مخاطبان داستان معاصر فارسی این کتاب را خوانده اند. فرانکلین لوئیس ترجمه انگلیسی این کتاب را با عنوانThings We Left Unsaidدر سال ۲۰۱۲ منتشر...

22,500 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

کتاب عادت می کنیم اثر زویا پیرزاد یکی از پرفروش ترین رمان های حال حاضر محسوب می شود. این رمان برشی از زندگی سه زن ایرانی، دختر و مادر و مادربزرگ در تهران دهه ی 80 شمسی است. دختر درگیر مسائل و خواسته های نسل خود است، مادربزرگ هنوز غرق در گذشته ای است که کمابیش ساخته و پرداخته ی ذهن راوی قصه آرزوست.

19,900 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

تصرف عدوانی اثر لنا کریستین آندرشون نویسنده و خبرنگار سوئدی است. این رمان ششمین اثر نویسنده اش محسوب می شود. لنا اندرشون در سال ۲۰۱۳، یعنی همان سال انتشار تصرف عدوانی، به خاطر این کتاب برنده جایزه «آگوست»، معتبرترین جایزه ادبی سوئد شد و از سوی روزنامه های سوئدی، جایزه ادبی «اسوندسکا داگبلادت» را از آن خود کرد.

14,500 تومان
مشاهده سریع
1 دیدگاه

رمان ترلان نوشته فریبا وفی برای نخستین بار در سال 1382 منتشر شده و پس از آن در سال جاری در میان ۱۰ اثر از نویسندگان آسیایی و آفریقایی که در سال ۲۰۱۷ به زبان آلمانی ترجمه شده بودند، به انتخاب مخاطبان به عنوان برترین اثر معرفی و در نمایشگاه کتاب فرانکفورت جایزه خود را دریافت کرد.

14,500 تومان
مشاهده سریع
نمایش 1 - 6 از 7 مورد

بالا